Şub 02

Bursa’da geçtiğimiz yıl termometreler -14 dereceyi gösterdi. Bu da son 30 yılın en soğuk zamanları olduğunu anlatıyor. Ne yazık ki küresel ısınma nedeniyle artık yazlar daha da sıcak ve kışlar da normalden daha soğuk yaşanıyor. Bu nedenle herkes kendine ısınacak bir yer arıyor.

Doğalgaz teknolojisi sayesinde bursa artık eskisi gibi kömür kokmasa da soğuk yine de hayatımızı çok fazla zorlaştırıyor. Soğukla mücadelemizin ise kış aylarından çok daha önce başlamış olması önemli. Çünkü doğalgaz kombilerimiz ve kalorifer peteklerimiz zamanında bakım yapılmadığında kışın en soğuk günlerinde bizi yarı yolda bırakabilmekte.

Kombi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Doğalgaz kombi içerisinde yer alan eşanjör denilen parça ısınmanın kalitesini belirliyor. Bu parçanın yılda bir kere temizlenmesi daha hızlı ısınmanızı sağlayacaktır. Bunun yanında yer altı ısınma sisteminde borular, standart ısınma sistemlerinde petekler zamanla kir, kireç ve benzeri nedenler ile tıkanma sorunu ile karşı karşıya gelmektedir. Bu sorunun önüne geçebilmek için kalorifer tesisatının temizliğinin düzenli olarak gerçekleştirilmesi büyük bir öneme sahiptir.

Servis Kalitemiz

Bursa’da en ucuz kombi servisi olarak hizmet veren firmamız, işini hem düzgün yapmakta hem de siz Bursalıların yüksek fiyatlardan mağdur olmasını önlemeye çalışmaktadır. Doğalgaz fiyatlarının her geçen gün yükselmesinin yanında üzerine bir de kombi ve petek sorunlarınız için bir dolu para vermek büyük bir sorundur. Ayrıca bu sistemlerde yaşanabilecek arızalar hem hızlı çözülmeli hem de maliyetleri ile el yakmamalıdır. Bu nedenle Bursa’da en ucuz kombi servisi olarak sizin evinizin ve iş yerinizin konforunu sağlamaya çalışıyoruz.

İşlemlerimizi gerçekleştirirken hem kısa zamanda sıkıntılarınızı çözmeyi ve böylece sizi soğuktan korumayı hem de en uygun maliyetler ile en kaliteli şekilde muamelede bulunmayı bir hedef olarak görmekteyiz. Bursa gibi soğuğun insanın nefesini kestiği bir şehirde kombi servislerinin verdikleri yüksek fiyatlara insanları maruz bırakması bir kendini beğenmişlik ve fırsattan istifade etme çabasıdır. Hiç kimse ailesini sıcak tutmak için çok fazla para harcamak zorunda bırakılmamalıdır. Eğer işlemlerinizi uygun fiyatlar ile gerçekleştirmek ve sorunlarınıza kısa sürede çözüm bulmak istiyorsanız bizi arayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir