Kombiler özellikle son yıllarda bütün evlerde kullanılmaya başlanan ısıtma sistemleridir.Kombilerin tercih edilmelerinin nedenleri bütçe yönünden uygun olmaları,uğraş gerektirmeyen ve çevreci bir ısıtma sistemi olmasından dolayıdır.Özellikle günümüzün en büyük çevre sorunu olan küresel ısınmanın etkilerinin azalması için kombi kullanımı teşfik edilir bir duruma gelmiştir.Bu durum kombi pazarında büyük bir ses getirmiştir.Kombilere olan ihtiyacın artmasıyla birlikte pisaya birçok kombi markası çıkmıştır.Ferroli A.Ş. 1955 yılında Mr. Dante Ferroli tarafından kurulmuş olup 1989 yılında Türkiye pazarına iklimlendirme ve ısıtma alanından giriş yapmış güvenilir ve tecrübeli bir şirkettir.Tecrübesini ve son teknoloji ürünlerini Türk müşterilerle paylaşmak isteyen Ferroli A.Ş. Türkiye’de birçok ilde satış,bakım ve onarım servisleri kurmuştur.Bizler bu büyük şirketin bir kolu olarak siz değerli müşterilerimize Bursa’da Ferroli kombi servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Kombiler çalıştırılmaları bakımında kolay ve külfetsiz araçlar olsalarda elektronik alt yapılı cihazlar olduklarından son derece karmaşık sistemli çalışan cihazlardır. Özellikle bakım ve onarım işlemlerinde dikkatli olmak son derece önemli bir husustur. Yetkin olmayan kişilerce bakım ve onarım işlemlerine kalkışılması sağlık açısından son derece mefhum neticeler doğurabilmektedir.Bizler Bursa Ferroli servisi olarak tamda bu noktada siz değerli müşterilerimize engin bilgi ve tecrübelerimizle hizmet vermekteyiz.Kombinizle ilgili yaşadığınız herhangi bir sorunda iletişim numaralarımızdan veya Nilüfer,Mudanya,OsmangaziveYıldırım’dabulunansizlereyakınherhangibirşubemizendenbilgiveyardımalabilirsin.Yaşadığınızsorunlailgilivereceğinizkısabirbilgidensonratecrübeli,işinde son derece yetkin teknik elemanlarımız siz değerli müşterilemizi en doğru şekilde bilgilendirecek ve ya sorunun büyüklüğüne gore evinize ekip gönderilecektir. Gönderilen tecrübeleri ekiplerimiz yaşadığınız sorunarla ilgili size en iyi şekilde bilgilendirecek ve en uygun yollardan sorunu çözeceklerdir.

Kombilerde yaşanan ısıtmama, gazkacağı, basınç azlığı veya çokluğu gibi durumlarda tecrübeli personellerimizin talimatlarını birebir yerine getirmeniz önemle rica olunur çünkü sizin sağlığınız ve güvenliğiniz  biz Bursa Ferroli kombi servisi için çok önemli bir husus. Bizler siz saygı değer müşterilerimizin en güvenli ve kaliteli hizmeti sunmayı hedefliyor ve bu hususta kendimizi her geçengüngeliştirmeyedevamediyoruzçünküsizlerbizimiçindeğerlisiniz.