Son yıllarda ülkemizde yapılan doğalgaz yatırımları ile kullanım alanı oldukça genişleyen kombiler, şehirlerimizde evlerden, işyerlerine birçok yerde kullanılmaya başlanmıştır. Bu da son derece önemli bir iş sahası oluşmasına olanak sağlamış ve geleceğin en önemli iş kolunu ortaya çıkarmıştır. Sürekli artan talebi karşılamak için çalışmalarına hız veren firmamız ile sizlerde bakım ve tamirat konusunda en kaliteli hizmeti almaya başlayacaksınız.

Firmamızın ana görevi günümüzde oldukça önemli bir yere sahip olan, bütün yaşam alanlarında bulunan ve insanların ısınması adına gerekli bir ihtiyaç haline gelen kombilerin gerekli bakımını yaparak, var olan sorunları zaman kaybı yaşatmadan en kısa sürede uzman personeli ve teknolojiye uygun ekipmanları ile ortadan kaldırmaktır. Firmamızın servisi olduğu markalar arasında; ferroli kombi servisi, baymak kombi servisi, demirdöküm kombi servisi, immergas kombi servisi, buderus kombi servisi, viessmann kombi servisi, vaillant kombi servisi ve ariston kombi servisi yer alıyor. Son yıllarda sağladığı kullanım kolaylığı ile oldukça fazla talep görmeye başlayan kombilerin kurulum aşamasından, bakım aşamasına kadar düzenli bir şekilde takip eden ve yaşanan her sorunda müşterisinin yanında olan firmamız, müşterilerine hizmetin yanı sıra güven de veriyor. Gün geçtikçe mevcut hizmet alanını daha fazla büyüterek, daha fazla kişiye ulaşmayı kendine amaç edinen firmamız bu yıl sizlere Bursa’nın NilüferOsmangazi, Yıldırım ve Mudanya ilçelerinde yer alan şubeleri ile hizmet veriyor. Doğalgaz olan hemen her evde kullanım rahatlığı sağlaması bakımından tercih edilen kombiler evlerinizin ısınması için büyük kolaylık sağlarken ocak ve banyoda da kullanılmaya başlanmıştır. Kaliteden ödün vermeden çalışan ve siz değerli müşterilerimizin evlerine hızlı bir şekilde gelen firma elemanlarımız sorunu en kısa sürede çözme adına sizlere izleyeceğiniz yolları da öğretecektir. Kombi servis hizmetlerini daha faydalı ve hızlı çözümler ile sağlamak istiyorsanız sizlerde firmamızı tercih edebilirsiniz.

Firmamızı tercih ettiğinizde verdiğimiz hizmetin kalitesi konusunda bilgi sahibi olabilir, kısa süreli işler dışında uzun vadeli olarak bizden hizmet talep ettiğinizde müşteri memnuniyetinin firmamız ana ilkesi olduğunun farkına varabilme şansına sahip olabilirsiniz.