MİSYONUMUZ;

Sizlere kombi servisi alanında hizmet veren firmamız mevcut şubeleri ve profesyonel çalışanları ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta ve kaliteli hizmeti kendine amaç edinmektedir. Gelişen teknoloji doğrultusunda var olan ekipmanlarını yenileyerek ve geliştirerek piyasada her zaman önde olan firmaların arasında yer almayı amaçlar. Hizmet sektöründe müşteri memnuniyetinin ne kadar önemli olduğunun farkında olarak hizmet verir ve müşterilerine oldukça geniş hizmet yelpazesi imkanı sunar. Karşılıklı güven ilişkisini ön planda tutarak müşteri sorunlarının en kısa sürede ve daha az maliyetli olarak giderilmesine önem verir.

Kombi servisi sektöründe birçok farklı markayı bünyesinde barındıran firmamız daha çok alana ulaşarak mevcut müşteri potansiyelini her geçen gün arttırmaktadır. Alanında adını duyurmuş birçok farklı markanın servisini yapan firmamız hizmette kaliteden hiçbir şekilde ödün vermemek için her zaman işini bilen uzman personel ile çalışmakta, teknolojinin gerisinde kalmayarak, ekipmanlarını yenileyip hizmet kalitesini arttırmaktadır. Firmamız sizin yaşadığınız tüm sorunları, kendi sorunuymuş gibi benimsiyor ve duyduğunuz güveni boşa çıkarmayarak yeniden tercih edilmenin haklı gururunu karşılıklı olarak yaşamanızı sağlıyor.

VİZYONUMUZ;

Doğalgaz kullanımının artması ile birlikte gelişen kombi cihazlarının teknik servis, bakım ve onarım işlemleri de oldukça önem kazandı.  Bu alanda pek çok marka ile sizlere teknik servis hizmeti sağlayan firmamızdaki en önemli ilke daima en iyisini başarmaktır. Müşteri memnuniyetini ilke edinen takım arkadaşlarımız ile birlikte sizlere vermiş olduğumuz hizmeti daima en kaliteli seviyelere çıkarmak en önemli amacımız. Her geçen gün biraz daha gelişen ve büyüyen firmamız, bünyesinde yer alan Türkiye’nin en gelişmiş markaları ile hedefine emin adımlarla yürütüyor.

Özellikle siz değerli Bursalılara hizmet vermeye başladığımız günden bu yana sürekli gelişen alt yapımız ve teknik elemanlarımız ile sorunsuz ve kesintisiz hizmete devam ediyoruz. Kombi servis hizmetlerimiz ile sunduğumuz çözümlerde daima müşterilerimizin en iyi cihazları sorunsuz kullanması amaçlıyor gelişen teknolojiyi yakından takip ediyoruz. Güven duygusunun son derece önemli olduğu tamirat ve tadilat işlerinde sizlere kullanılan tüm malzemelerin kalitesi konusunda garanti sunuyoruz. Firma bünyesinde sürekli gelişim ve değişimden yana olan elemanlarımız ile her zaman hizmetinize hazır olacağız.